Panoramik Asansor
Panoramik Asansor

Panoramik Asansor
Panoramik asansör dikey taşımacılık ile maksimum sayıdaki aracın en kısa zamanda katlar arasında ulaşımını sağlamak amacı ile imal edilmektedir.

Geniş atriumların mimari konseptlerde daha fazla yer alması ve modern asansör teknolojisinin ilerlemesi panaromik asansörlere yönelik trendi hızlandırılmıştır. Bu teknoloji ile birlikte asansör konstrüksyonu daha ekonomik ve esnek bir hal almıştır Alışveriş merkezleri panoramik asansörlerin en fazla terci edildiği bina yatırımlarıdır. Ancak yapıdaki konumu iyi planlandığında panoramik asansörler oteller restoranlar ve eğlence merkezlerinde iş hacmini arttırırlar.

Görsel çekiciliğin yanı sıra panoramik asansörler yolculara manzaralı bir seyir sınmaktadır. Bu özellik kapalı alanda kalmaktan rahatsız olan kişilerin huzursuzluğunu azaltmakla kalmaz aynı zamanda asansör yolculuğunu fonksiyonel bir yolculuktan keyif verici bir yolculuğa çevirir

AVM & Panoramik asansör iş merkezleri ve avm gibi şehrin en kalabalık noktalarında araç ve yük taşımak amacı ile kullanınlan ortalama olarak 230 kg ile 10.000 kg arası taşıma kapasitesi olan asansör tipidir.

AVM & Panoramik asansör yüksekliğe ve yük taşıma kapasitesine göre değişken bir şekilde 0,63 m / sn ile 2.5 m/ sn arasında değişen hız çeşitliliğindedir. Bİna trafik hesapları dahilinde bina ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda farklı kapasite ve hızlara göre avm & panaromik asansör üretimlerimiz bulunmaktadır.

 

Kocaeli Asansör Firmaları, Kocaeli Asansör, İnsan Asansörü, Yük Asansörü, Engelli Asansörü, Panoramik Asansör, Servis Asansörü, Derince Asansör, Körfez Asansör, İzmit Asansör, Kocaeli Asansör Şirketleri, Asansör Fiyatları Kocaeli